Korsanlar Bu Oyunu Kıramıyor ! Football Manager 2018

Korsanlar Bu Oyunu Kıramıyor

Manager oyunları son dönemlerin en dikkat çekici ve çok sayıda oyuncuya sahip oyunudur. Birçok kişi büyük bir keyifle oyunu oynuyor. Her ne kadar çeşitli oyunlar olsa da football manager 2018 oyunu karşımıza çok farklı seçenekler ve içerik zenginliği olarak çıkmaktadır. Oyun kullanıcıları tarafından en beğenilen oyunların arasında yerini alıyor.

Cazibesi artıkça oyun ile ilgili meraklar artmaktadır. 2018 yılı oyunları arasında kendinden söz ettirir bir oyun olarak karşımıza çıkan manager oyunu denuvo adlı sistem ile korunmaktadır. Bu sistemin çıkış amacı oyunların internet ortamında ücretsiz bir şekilde yayınlanmasına engel olmaktır. İlk çıktığı zamanlarda korsanlar tarafından korumaları bir şekilde alt edilmiştir. Son güncelleme ile bu tür kırılmaları engellemeyi başarmıştır. Bu sistem sayesinde manager oyunu tam 5 aydır kırılamadı ve bu gidişle de kırılması çok mümkün görünmüyor.

Oyunla ilgili birçok deneme yapılmaya devam ettiği düşünülüyor. Koruma sistemini gün geçtikçe oyun yapımcıları tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Kopyası olmayan oyunun daha çok satılacağı düşüncesinden dolayı bu koruma sistemini seçen oyun yapımcıları kendi tedbirlerini bu şekilde almış oluyorlar.