Oyuncehennemi Geri Döndü ! Emeğe Saygı

Arkadaşlar herkese Merhabalar , Türkiye ‘de oyun kültürü olan geçmişin gençleri bugünün yetişkinlerinin acı , tatlı , mutlu veya mutsuz birçok anısı olduğu oyuncehennemi platformunu tekrardan aktif hale getirmenin mutluluğunu yaşıyorum.  Emek hırsızı, para odaklı çalışan eski site yönetiminin harcadığı kitlemizi yakalama derdimde yok. Tek derdim özgün içeriklerle gerçek oyunseverlerle buluşmak.

2008-2011 yılları arasında forum döneminin yöneticiliğini de yapmış bir abiniz veya kardeşiniz olarak hiçbir kimsenin adamı olmadığımı tamamiyle kendi projelendirdiğim bu projeyi sürdürmeye çalışacağımı size bildirmek istiyorum.

Dünya değişiyor , tabi ki dönemde değişiyor artık Warez içerikli yada Popup reklam üzerinden para kazanma odaklı bir platform oluşturmayacağız. Oyunlar ile ilgili sızıntı haberleri , incelemeleri sizinle buluşturacağız. Bunun dışında Edebiyat bölümünde Roman incelemeleri , Anime bölümünde  günümüzün veya geçmişin unutamadığımız animeleri Sinema bölümü ile izlemenizi önereceğimiz filmleri sizinle paylaşacağız.

Sizlerden tek istediğimiz ne ? +rep emeğe saygı 😀